Witamy w ARHAT

Firma ARHAT specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu systemów informatycznych wspomagania procesów digitalizacji dokumentów papierowych. Przez ostatnich 15 lat nasze oprogramowanie pomogło przenieść ze świata archiwów papierowych do zawsze dostępnego świata cyfrowych danych ponad 1.000.000.000 stron dokumentów. Systemy nasze działają zarówno w Europie jak i USA.

Wynikiem naszych doświadczeń jest autorskie oprogramowanie FormAnalyzer i InvoiceDigitizer.

Świadczymy usługi w zakresie realizacji dedykowanych systemów IT i bezpiecznych sieci transmisji danych.

FormAnalyzer

FormAnalyzer znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba wiarygodnego i efektywnego przeniesienia informacji z formularzy papierowych do systemów IT.

FormAnalyzer jest używany przez:

Operatorów telekomunikacji Umowy, kontrakty, akcje promocyjne, korespondencja,
Banki Dokumentacja kredytów hipotecznych, umowy kredytowe, korespondencja
Przedsiębiorstwa Ubezpieczeniowe Polisy ubezpieczeniowe majątkowe i na życie, zgłaszanie I dokumentowanie szkód komunikacyjnych
Administracja publiczna Digitalizacja archiwów państwowych, przetwarzanie korespondencji
Sądownictwo/Prokuratura Digitalizacja i zarządzanie aktami spraw

FormAnalyzer jest zgodny z międzynarodowymi standardami jakości produkcji zapewniając realizację wymagań regulatorów i wysoko wiarygodne dane.

FormAnalyzer zapewnia moduły realizujące procesy skanowania dokumentów (digitalizacji), kontroli jakości obrazów, automatycznego odczytywania treści dokumentów (OCR/ICR/Barcode/QRcode), automatycznej klasyfikacji dokumentów oraz weryfikacji meta-danych i integracji z klienckimi systemami IT. FormAnalyzer dostarcza interfejs WEB pozwalający na integracje skanowania dokumentów w witrynach przedsiębiorstw i samo-obsługę klientów.

 

InvoiceDigitizer

InvoiceDigitizer jest specjalizowanym rozwiązaniem przeznaczonym do wprowadzania danych podatkowych z faktur i paragonów. Zadaniem tego programu jest zmniejszenie pracochłonności wprowadzania danych podatkowych do systemów ERP oraz organizowanie pracy biura podatkowego. InvoiceDigitizer sjanuje, rozpoznaje i pozwala zweryfikować faktury i paragony w dowolnym formacie.

InvoiceDigitizer zapewnia:

Skanowanie dokumentów realizowane centralnie i w oddziałach zamiejscowych
Automatyczne odczytywanie danych numer faktury, daty podatkowe, numery nip kontrahentów, kwoty transakcji w rozbiciu na stawki VAT
Weryfikację i rejestrację danych weryfikacja danych OCR i rejestracja bezpośrednio w systemie ERP.
Prezentację i wyszukiwanie zeskanowane i zarejestrowane dane są dostępne do wglądu poprzez interfejs WEB.

Wraz z naszymi partnerami oferujemy usługę dostarczania 100% wiarygodnych danych podatkowych i oprogramowanie InvoiceDigitizer dostarczane jako element usługi.

Usługi IT

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji dedykowanych systemów informatycznych wykorzystywanych zarówno przez administrację publiczną jak i przedsiębiorstwa prywatne. Oferujemy wykonanie programów komputerowych obejmując cały cykl produkcji tzn. opracowanie specyfikacji wymagań, projekt działania i interfejsu użytkownika, produkcję kodu, wdrożenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze doświadczenia mówią że wymagania funkcjonalne systemu IT podlegają stałym zmianom. Stąd też w naszych projektach kierujemy się zasadami  SCRUM a tworzone oprogramowanie otwarte jest na przyszłe zmiany wymagań.

Doświadczenie

Odbiorcami naszego oprogramowania były/są między innymi: centralne instytucje państwowe, banki, przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe, sądownictwo, operatorzy telekomunikacji i prywatne przedsiębiorstwa usługowe sektora finansowego.

Technologie

Wszelkie prace wykonywane są w zespołach zadaniowych tworzonych ze specjalistów o wysokich kwalifikacjach zawodowych współdziałających ze sobą wykorzystując metodologie typu SCRUM.

Bazy danych:
Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL
Serwisy Back-End:
ASP.NET, WCF, Tomcat, JBoss
Interfejsy programowe:
WPF, C#, WinAPI, etc.
Interfejsy WEB:
AngularJS, JQuery, HTML5, ASP.NET, etc.
Mobile:
Cordova, IONIC, PhoneGap, Angular, etc.