Skip to main content

InvoiceDigitizer Wersja Demonstracyjna

W celu pobrania wersji demonstracyjnej programu InvoiceDigitizer prosimy wypełnić poniższy formularz. Na podany adres prześlemy link do pobrania pakietu instalacyjnego.
Prosimy podać swoje imię i nazwisko.
Przedsiębiorstwo, które Pani/Pan reprezentuje
Proszę podać adres emial.
Nieprawidłowe dane
Proszę wpisać treść wiadomości.
W celu uzyskania dalszych informacji zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest konieczna!

* W związku z wejściem w życie ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie państwa danych osobowych.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane i chronione przez administratora danych osobowych w celu korzystania przez Państwa z pomocy technicznej i uzyskiwania informacji technicznej i handlowej oraz identyfikacji przy realizacji tych zadań. Zgoda jest dobrowolna. Mają Państwo prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mają państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.
Administratorem danych osobowych jest ARHAT Sp. z o.o. z siedzibą w 02-513 Warszawa ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 23 lok.7 A tel. 22 849 12 25 e-mail: biuro@arhat.com.pl, www.arhat.com.pl.

Arhat sp.z o.o.
ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 23 lok.7 A
02-513 Warszawa, Polska

tel: +48-22-8491225, +48 794 033 088
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2020 Arhat. All rights reserved. Powered by Indico.pl