Skip to main content

Zapomniałem hasła - co zrobić

Data wydania: 2022-08-05
Numer wersji: 3.1.0.0

Poniżej opisujemy czynności wymagane do samodzielnego uzyskania nowego hasła do systemu InvoiceDigitizer.

Zanim rozpoczniesz upewnij się że:

  1. Masz zainstalowane oprogramowanie InvoiceDigitizer w wersji 3.1.0.0 lub nowszej. Jeżeli nie to wykonaj aktualizację systemu.

  2. W informacjach o swoim koncie podałeś adres email, który należy do ciebie. Będziesz mógł bezpiecznie odebrać przesyłane na ten adres wiadomości.
    Jeżeli jeszcze nie ustawiłeś adresu email to musisz go podać wysyłając prośbę do serwisu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
    Możesz też  wybrać z menu "Narzędzia" polecenie "Zarządzaj swoim kontem" i w formatce konta użytkownika ustawić odpowiedni mail. 

Zmiana hasła

Każde uruchomienie modułu skanowania lub weryfikatora systemu InvoiceDigitizer wymaga podania konta i hasła użytkownika.

Jeżeli zapomniałeś hasła wprowadź swój login (konto użytkownika InvoiceDigitizer) i wybierz przycisk "Nie pamiętam hasła". Gdy tylko naciśniesz przycisk "OK" system InvoiceDigitizer wyśle Ci mail z informacją jak postępować dalej.

Mail wysłany automatycznie na żądnie resetu hasła wygląda podobnie do poniższego:

(Uwaga: ewentualnie poszukaj maila pochodzącego od nadawcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. może być w spamie)

Naciśnij przesłany link (ewentualnie wciśnij klawisz Ctrl). Powinieneś zobaczyć powiadomienie o wygenerowaniu i przesłaniu nowego hasła na twój email. Ten wstępny link będzie aktywny 1 godzinę. Możesz zawsze powtórzyć ten krok.

Ponownie odbierz mail - tym razem wysłane zostanie nowe hasło do InvoiceDigitizer. Zaloguj się i prosimy zmień hasło na dogodne dla siebie i równocześnie bezpieczne.

Arhat sp.z o.o.
ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 23 lok.7 A
02-513 Warszawa, Polska

tel: +48-22-8491225, +48 794 033 088
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2020 Arhat. All rights reserved. Powered by Indico.pl